Aldemir Ticaret

Aldemir Isıtma ve Soğutma Tesisatları Tic. Taah. Ve Müh. Hizm. Ltd. Şti. 1989 yılında Alanya’da kuruldu. Önce Alman malı Aquatherm ülkemizde bilinen adı ile yeşil boru ve fittings ürünlerini ve poliproplen tesisat borusunu ilk olarak bölgemize tanıttı. Ayrıca makine mühendisliğinin sıhhi tesisat işleri ile ilgili projeler üreten bir meslek dalı olduğunun anlaşılması için çalıştı. Aynı zamanda kat kaloriferi ile ısınmanın konfor için ne kadar önemli olduğunu, insanlarımızın bu konforu hissetmesi gerektiğini anlattı. Bölgedeki ilk yerden ısıtma tesisatlarının uygulayıcısı oldu. Kat kliması kavramı ile yine ilk olarak split (ayrık) klima kavramını bölgemize getirdi. Daha sonra yetkili bayi olarak Türkiye’nin klima konusunda en büyük otoritesi Alarko Carrier - TOSHIBA ile birlikte bu vizyonu üstlendi.2008 yılında henüz ülkemizde bilinirliği bulunmazken kendi imkanları ile ısı pompası imal edip firma showroomunda müşterilere ve bölgeye ısı pompasını tanıttı.

Günümüze kadar konutlarda konfor, otel ve diğer konaklama tesislerinde’de her türlü mekanik tesisat ve kazan dairesi işleri ile su yumuşatma, su basınçlandırma ile restaurant ve toplantı salonlarında, mutfaklarda havalandırma, iklimlendirme gibi tüm teknik konularda bölgemiz insanına, yatırımcısına hizmet etmeye çalıştı.

 

Hizmetlerinde dün olduğu gibi bugün ve yarında daima dürüstlük ve istikrarlı çalışma prensibinden vazgeçeyecek olan firmamız siz değerli müşterilerine hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.